O nas

Autoryzowany Partner Xerox

Autoryzowany Partner Canon

Autoryzowany Partner Ricoh

Autoryzowany Partner Fujifilm

Lider Biznesu Xerox w sprzedaży urządzeń produkcyjnych w latach 2015, 2016, 2017, 2018 i 2019.

Obsługujemy serwisowo prawie 300 kontraktów serwisowych.

Nasi handlowcy mają ponad 10 lat doświadczenia w branży poligraficznej

Zapoznaj się z nami

DigiPress to Autoryzowany Partner marki Xerox, Ricoh, Canon orasz Fujifilm. Nasz zespół składa się z fachowców z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku poligrafii i to dzięki niemu staliśmy się ekspertami i liderami w zakresie sprzedaży urządzeń produkcyjnych do druku cyfrowego.

Od naszego debiutu w 2014 roku zaufało nam wielu klientów poligraficznych. Każdemu z nich indywidualnie doradzamy w wyborze najlepszych rozwiązań odpowiednich dla ich biznesu, nieustannie podnosząc poziom zadowolenia z naszej obsługi. Najwyższą jakość usług potwierdzają nie tylko pozytywne opinie klientów i znaczna liczba klientów z polecenia, ale również tytuł Lidera Biznesu Xerox uzyskany w 2015, 2016, 2017, 2018 oraz 2019 roku w kategorii urządzeń produkcyjnych Xerox.

Nasz zespół składa się z fachowców, którzy świetnie znają się na sprzedawanych maszynach. Pomagamy naszym klientom realizować ich pomysły i rozwijać działalność

Nasz
zespół

Agnieszka Jabłońska

Prezes Zarządu

Numer telefonu:

Adres e-mail:

„Mam szczęście do ludzi i to coś, czym szczycę się najbardziej. Może właśnie otoczenie tak barwnych charakterów, tak unikatowych, a jednocześnie tak wspaniałych towarzyszy przygód sprawiło, że chciałam poznać, co stoi za każdym z nas. 

Dlatego też w nielicznych momentach, kiedy z kubkiem cappuccino mam chwilę dla siebie, zagłębiam się w literaturę psychologiczną i biograficzną.

Szybko jednak z zaczytania wybudza mnie moja wspaniała rodzinka, z którą mogłabym pójść na koniec świata tanecznym krokiem. Bo taniec obok książek sprawia mi największą przyjemność.”

Paweł Frankowski

Specjalista Obszaru Sprzedaży

Numer telefonu:

Adres e-mail:

„Praca Przedstawiciela Handlowego to często godziny spędzone za biurkiem. Po pracy trzeba zatem to zbalansować! Nie tracąc więc czasu wskakuję w korki i odgrywam mecze godne Ligi Mistrzów. Przynajmniej to moje subiektywne odczucie – dalej czekam na telefon od selekcjonera reprezentacji. 

Schodząc z boiska najchętniej spędzam czas z rodziną lub oddaję się ciekawej lekturze. Często daję się porwać światowi seriali, a także udaję się na długi spacer z psem. 

Każdy dzień staram się wypełnić humorem i brać życie tylko na półpoważnie ;)”

Dominik Jabłoński

Specjalista Obszaru Sprzedaży

Numer telefonu:

Adres e-mail:

„W pracy kieruję się mottem Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce. Jednak oprócz pracy zawsze warto znaleźć czas dla siebie i swoich zainteresowań. 

Dlatego po wyjściu z biura jako pełnoetatowy ojciec dwójki wspaniałych urwisów staram się wygospodarować czas na moje pasje: piłkę ręczną i sporty motorowe. 

Po niedawnej jeździe ekstremalnym Ariel Atomem nadal czuję wiatr we… powiew emocji. Jeśli zapytasz mnie o historię Polski, mam nadzieję, że masz w zanadrzu kilka godzin!”

Łukasz Kosowski

Specjalista Obszaru Sprzedaży

Numer telefonu:

Adres e-mail:

„Jeśli miałbym wskazać, co sprawia mi najwięcej frajdy w życiu, bez wątpienia byłaby to muzyka. 

Po pracy, jako członek rockowego zespołu Credo, daję się kompletnie porwać perkusyjnym rytmom. 

Ponadto góry, podróże, wszystko, byle tylko nie siedzieć leniwie w domu, a raczej oddawać się rodzinnej aktywności z dużą dawką optymizmu i radości z życia 🙂 Bo ja po prostu lubię ludzi!”

Rafał Żmuda

Kierownik Ds. Administracyjnych

Numer telefonu:

Adres e-mail:

„Fanatyk Realu Madryt. Entuzjasta literatury fantasy. Pożeracz filmów i seriali. Wyznawca Leonarda Cohena. 

Jeśli więc Walter White, Geralt z Rivii czy Sergio Ramos nie są Ci obcy to już nie mogę doczekać się naszej współpracy.”

Artur Zielnik

Specjalista Ds. Serwisu

Ponad 25-letnie doświadczenie inżyniera serwisu przekłada się w jakiejś części na życie prywatne. Może dzięki temu jest ono pełne pasji i nie jest nudne. 

Największą z nich jest miłość do gastronomi, na czele z kuchnią dalekiego wschodu i z południa Europy. O moim samozadowoleniu w tej kwestii świadczą wysokie recenzje moich dzieci i żony po każdym przygotowanym dla nich posiłku.

 Ale nie samą pracą i jedzeniem człowiek żyje; w wolnym czasie oddaję się dobrej muzyce i wycieczkom od Bieszczad po Góry Stołowe. 

Z moich głośników można usłyszeć nie tylko jazz, muzykę klasyczną we współczesnych aranżacjach ale i szeroko pojętą muzykę popularną i rockową, za co bardzo przepraszam moich sąsiadów.