Canon imagePRESS V900

Seria Canon imagePRESS V900

Gama kompaktowych i niezawodnych cyfrowych urządzeń drukujących, zaprojektowanych z myślą o zróżnicowanych wymaganiach dostawców usług druku, zarówno komercyjnych, jak i wewnętrznych.

Najważniejsze cechy

  • 90 stron na minutę – szybkość drukowania
  • 350 g/m² – obsługiwana gramatura nośników
  • 2400 x 2400 dpi – jakość wydruku

Maksymalna wydajność

Oszczędzaj czas i środki przeznaczane na materiały eksploatacyjne dzięki funkcji drukowania dwustronnego i półautomatycznemu skanowaniu z podajnika ADF, który automatyzuje procesy w celu ograniczenia nakładu pracy ręcznej.

Druk w wysokiej jakości

Zapewnij stałą jakość we wszystkich zastosowaniach poprzez automatyczne dostosowywanie kolorów za pomocą wbudowanego czujnika spektrometrycznego.

Rozszerz zakres zastosowań

Rozbudowane możliwości obsługi nośników umożliwiają drukowanie na szerokiej gamie nośników, w tym na kopertach, wizytówkach, cienkim papierze powlekanym i luksusowych nośnikach teksturowanych.

Oszczędność miejsca

Kompaktowa obudowa i płaski panel sterowania ułatwiają umieszczanie drukarek w dowolnym środowisku roboczym, co pozwala optymalizować wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Łatwa konserwacja

Wydłuż czas pracy bez przestojów dzięki możliwości wymiany tonera i papieru podczas drukowania, a także dzięki dużemu pojemnikowi na zużyty toner.

Dane techniczne produktu

Szybkość drukowania (A4)90 str./min
Możliwości drukowania

Druk dwustronny

Karton, koperty, cienki papier, materiały teksturowane

Panel wyświetlacza o przekątnej 10,1 cala

Komfort obsługi

Płytka magnetyczna

PRISMA, Fiery

PRISMAsync, Canon PDL