Canon VARIOPRINT 6000 TITAN

Seria Canon imagePRESS C10010VP

Model Canon VARIOPRINT 6000 TITAN i każde inne urządzenie serii imagePRESS C10010VP to symbol niezwykłej wydajności, o którą zabiegają dostawcy usług druku. To rozwiązanie pozwalające sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom narzucanym przez klientów.
Canon imagePRESS C10010VP

Najważniejsze cechy

  • Model C10010VP jest w stanie zapełnić nawet 100 stron w ciągu minuty.
  • Model C9010VP ma natomiast możliwość wydrukowania 90 stron w minutę.
  • Urządzenia obsługują nośniki o gramaturze aż 400 g/m².
  • Istnieje możliwość wykonania druku dwustronnego, również na długich arkuszach (do 762 mm).

Nowy standard wydajności

Prezentowana seria urządzeń zapewnia użytkownikowi możliwość ciągłego, szybkiego drukowania dokumentów nawet przez 24 godziny, zachowując przy tym wysoką jakość druku. To idealny wybór, kiedy trafiają się pilne lub bardzo wymagające zlecenia. Wydajność drukarki zostaje zachowana nawet kiedy korzysta się z mieszanych nośników, dlatego że zastosowano podwójny moduł utrwalający. Sprzęty mogą pracować przez całą dobę dzięki opcjonalnemu odbiornikowi o dużej pojemności, który opróżnia się w trakcie drukowania.

Realizację bardziej zróżnicowanych wymagań

Drukarki tej serii są odpowiedzią na każde zlecenie klienta — obsługują papier o gramaturze od 60 do 400 g/m², nośniki syntetyczne, a także arkusze o długości nawet do 1300 mm. W każdej wybranej opcji zachowana będzie wysoka jakość druku.

Jakość bez kompromisów

ImagePRESS C10010VP nie pozostawia wątpliwości, że jakość drukowanych dokumentów zachwyca. Zastosowane technologie R-VCSEL, a także korekcji kolorów Multi D.A.T i liczne, uniwersalne opcje liniatury pozwalają tworzyć wydruki zgodne z oczekiwaniami. Mimo dużej ilości kolorów, ich spójność zachowana zostanie na każdej stronie zlecenia.

Niezawodna realizacja zleceń

Drukarki imagePRESS uważane są za jedne z najszybszych, dlatego że są w stanie wydrukować nawet do 100 stron na minutę bez przestojów i przyjmować po 10 000 arkuszy papieru. Szybkość zachowana jest bez względu na gramaturę nośnika.

Realizacja aspiracji

Umieszczenie w urządzeniach półprzezroczystego toneru, a także wbudowanie elastycznych opcji wykańczania czy zastosowanie rozszerzonych możliwości obsługi nośników sprawiło, że drukarki dają spore pole do popisu kreatywności użytkowników. Do tego oferta firm może zostać rozszerzona o ciekawe warianty wydruków.

Wyznaczanie nowych standardów

Już nigdy więcej nie trzeba martwić się poziomem skomplikowania zlecenia. Ze sprzętem serii imagePRESS zarówno jakość, wydajność, jak i niezawodność utrzymana jest na bardzo wysokim poziomie. Ograniczeniem jest wyłącznie kreatywność.

Dane techniczne produktu

Uniwersalna obsługa nośników Drukowanie na papierze powlekanym, niepowlekanym, syntetycznym i pochodzącym z recyklingu
Usprawniona produkcja Zaawansowane funkcje automatyzacji
Drukowanie na długich arkuszach Nośniki do 762 mm (automatyczny druk dwustronny) lub 1300 mm (druk jednostronny)
Wysoka jakość obrazu Multi D.A.T.; laser R-VCSEL; rozdzielczość druku: 2400 × 2400 dpi; 190 punktów, 200 linii i inne opcje liniatury
Gramatura nośników: do 400 g/m² Zakres gramatur nośników: 60–400 g/m²
Wysoka wydajność Do 450 000 AMPV (średni nakład miesięczny), maks. 1,8 miliona wydruków miesięcznie
Doskonała wydajność Stała prędkość do 100 str./min